LKS Zapora Wapienica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Buczkowice - LKS Orzeł Kozy 2:1
  • LKS Pionier Pisarzowice - Iskra Rybarzowice 2:3
  • LKS Mazańcowice - Soła Kobiernice 0:8
  • MRKS II Czechowice - Dziedzice - LZS Beskid Godziszka 5:2
  • KS Bestwinka - Zapora Wapienica 1:1
  • LKS Groń Bujaków - GLKS Wilkowice 0:2
  • LKS Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze 6:2
  •        

Losowa galeria

Zapora Wapienica - Beskid Brenna
Ładowanie...

Logowanie

Kalendarium

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

trening godz.18.15. boisko Wapienica

05

09-2014

piątek

06

09-2014

sobota

godz. 16.00. 5 Kolejka Bielskiej A klasy Zapora Wapienica - Groń Bujaków

07

09-2014

niedziela

08

09-2014

pon.

09

09-2014

wtorek

Sponsorzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 19, wczoraj: 384
ogółem: 571 826

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

TRENINGI 01.09. - 07.09.2014

  • autor: admin, 2014-09-01 02:08

PLAN TRENINGÓW 01.09 - 07.09.2014

WTOREK 18:15 - BOISKO ZAPORA - TRENING

CZWARTEK 18:15 - BOISKO ZAPORA -  TRENING

SOBOTA  16:00 - 5 Kolejka Bielskiej A Klasy

  Zapora Wapienica - Groń Bujaków

Boisko Wapienica


Aktualności

4 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-08-30 20:38

KS Bestwinka - Zapora Wapienica  1-1(1-0)

45min. 1-0  ---------

80min. 1-1  Matusiak

Skład Zapory: Caputa,Nowak,Szendzielarz,Łątka,Malinka,Wojnicz G.,

Godniak(75min.Rak),Wojnicz R.(60min.Habdas),Błędowski(86min.Pezda),

Matusiak,Kaleta.

Trener Daniel Bąk


3 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-08-23 18:28

Zapora Wapienica - MRKS II Cz.-Dz.  2-1(0-0)

50min.  0-1 ------------

65min.  1-1  Kaleta

66min.  2-1  Godniak

Skład Zapory: Caputa,Nowak,Szendzielarz,Łątka(67min,Czajciński,80min.Habdas),Ceglarz,

Godniak,Malinka(74min.Biecuszek),Maciejewski,Matusiak(57min.Wojnicz R.),Kaleta.

Trener:Daniel Bąk.


2 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-08-15 15:27

Sokół Buczkowice - Zapora Wapienica  2-1(1-0)

45min. 1-0 ----------

48min. 2-0 ----------

75min. 2-1 Kaleta

Skład Zapory: Caputa,Ceglarz,Szendzielarz,Łątka,Grabowski(67min.Biecuszek),Wojnicz R.(55min.Czajciński),Malinka,Maciejewski,Błędowski,Godniak,Kaleta.

Trener: Daniel Bąk.


1 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-08-08 17:49

Zapora Wapienica - Soła Kobiernice  1-1(0-0)

   55min.   1-0 Maciejewski

78min.   1-1 ---------------

Skład Zapory: Caputa,Nowak, Wojnicz G.,Szendzielarz,Łątka,Ceglarz(60min.Grabowski),Maciejewski,Wojnicz R.(55min.Matusiak),Błędowski,Malinka(89min.Habdas),Godniak(67min.Kaleta).

Trener: Daniel Bąk


SPARING

  • autor: admin, 2014-07-27 11:55

W rozegranym drugim sparingu  Zapora Wapienica  przegrał z LKS Ochaby 2-3, bramki dla Zapory zdobyli M.Malinka i D. Turek .

Skład Zapory :Testowany zawodnik,Nowak,Szendzielarz,Łątka,Rak,Wojnicz G.,Testowany Zawodnik,Wojnicz R., Błędowski,Matusiak,Malinka oraz Kierlin,Habdas,Turek,Grzybek,Batelt,Żurowski,Gałuszka.


Terminarz bielskiej A-klasy

  • autor: admin, 2014-07-23 20:29

 Ciekawie już na starcie

Potyczka Zapory Wapienica z Sołą Kobiernice to jedno z hitowych spotkań w programie premierowej kolejki bielskiej A-klasy. Dziś poznaliśmy terminarz rozgrywek na nowy sezon.

Zapora Wapienica
Zapora i Soła to zespoły, które w ostatnich latach występowały w bielskiej „okręgówce”, a w nadchodzącym sezonie mają należeć do a-klasowej czołówki. O grze w wyższej lidze myślą też w Pisarzowicach i Kaniowie. Drużyny z tych miejscowości zagrają ze sobą już w 2. kolejce rundy jesiennej. Z kolei beniaminek z Rybarzowic sezon rozpocznie wyjazdami do Bestwinki i Bujakowa. Finisz jesiennej części zmagań zaplanowano na weekend 8-9 listopada br.


Program 1. kolejki:

9.08.2014 r. (sobota), g. 17:00
GLKS Wilkowice – Sokół Buczkowice (g. 16:00)
Zapora Wapienica – Soła Kobiernice
Orzeł Kozy – Beskid Godziszka

10.08.2014 r. (niedziela), g. 17:00
Groń Bujaków – Pionier Pisarzowice (g. 11:00)
KS Międzyrzecze – MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Mazańcowice – Przełom Kaniów
KS Bestwinka – Iskra Rybarzowice

źródło:www.sportowebeskidy.pl


Ostatnia 26 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-06-22 09:34

KS Bestwinka - Zapora Wapienica  0-2 (0-1)

14min. 0-1 Świder

73min. 0-2 Turek

Skład Zapory: Chmiel,Nowak,Wojnicz G.,Szendzielarz,Ceglarz,Folta,Malinka Wojnicz R.,

Błędowski(67min.Turek),Forjasz(56min.Godniak),Świder.

Trener: Daniel Bąk


25 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-06-15 09:47

Zapora Wapienica - MRKS II Cz-Dz. 3-2 (3-2)

2min. 1-0 Żurowski

6min. 2-0 Błędowski

13min. 3-0 Świder

24min. 3-1 ----------

40min. 3-2 -----------

Skład Zapory: Chmiel,Skrzypek,Wojnicz G.,Szendzielarz,Nowak(46min.Ceglarz),Błędowski,Folta,

Wojnicz R.,Żurowski(83min.Pezda),Świder(65min.Rak),Forjasz.

Trener: Daniel Bąk.

 


ZALEGŁA 21 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-06-12 10:43

Czarni Jaworze -  Zapora Wapienica 0-2 (0-1)

5min. 0-1 Żurowski

60min. 0-2 Forjasz

Skład Zapory: Chmiel,Nowak,Wojnicz G.,Szendzielarz,Ceglarz,Żurowski(58min.Biecuszek),

Malinka(86min.Skrzypek).Wojnicz R.(27min.Rak),Folta,Świder(82min.Turek),Forjasz.

Trener: Daniel Bąk.


24 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2014-06-08 10:08

Zapora Wapienica - LKS Mazańcowice  5-1 (2-0)

12min. 1-0 Grzegorz Wojnicz

33min. 2-0 Radosław Forjasz

60min. 3-0 Radosław Forjasz

68min. 3-1 -----------

80min. 4-1 Marcin Godniak

82min. 5-1 Marcin Godniak

Skład Zapory: Chmiel,Nowak(60min.Skrzypek),G. Wojnicz

,Szendzielarz,Ceglarz,Biecuszek(46min.Błędowski),Folta

,Czajciński(69min.Habdas),Żurowski(60min.Malinka).Godniak,Forjasz.

Trener: Daniel Bąk


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Zapora Wapienica - Sokół Buczkowice
Ładowanie...

PATRONAT MEDIALNY

 

 

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najbliższe spotkanie

Zapora Wapienica   LKS Groń Bujaków
2014-09-06, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS Bestwinka 1:1 Zapora Wapienica
2014-08-31, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Sokół Buczkowice 2:1 LKS Orzeł Kozy
LKS Pionier Pisarzowice 2:3 Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice 0:8 Soła Kobiernice
MRKS II Czechowice - Dziedzice 5:2 LZS Beskid Godziszka
KS Bestwinka 1:1 Zapora Wapienica
LKS Groń Bujaków 0:2 GLKS Wilkowice
LKS Przełom Kaniów 6:2 KS Międzyrzecze

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
LKS Mazańcowice - Iskra Rybarzowice
KS Międzyrzecze - LKS Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice - LKS Przełom Kaniów
Zapora Wapienica - LKS Groń Bujaków
LZS Beskid Godziszka - KS Bestwinka
LKS Orzeł Kozy - MRKS II Czechowice - Dziedzice
Soła Kobiernice - Sokół Buczkowice

Sport.pl