LKS Zapora Wapienica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MRKS II Czechowice - Dziedzice - Czarni Jaworze 3:5
  • Zapora Wapienica - LKS Pionier Pisarzowice 2:0
  • Iskra Rybarzowice - KS Międzyrzecze 2:8
  • LKS Przełom Kaniów - KS Bestwinka 0:0
  • LKS Mazańcowice - Sokół Buczkowice 4:1
  • Soła Kobiernice - KS Bystra 5:2
  • Zapora Porąbka - LZS Beskid Godziszka 2:1
  •        

Losowa galeria

Zapora Wapienica - Sokół Hecznarowice
Ładowanie...

Logowanie

Kalendarium

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

13

12-2016

wtorek

14

12-2016

środa

15

12-2016

czwartek

Sponsorzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 173, wczoraj: 1593
ogółem: 866 279

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

TRENINGI 21.11. -27.11.2016

  • autor: admin, 2016-11-21 20:08

                   PLAN TRENINGOWY  21.11 - 27.11.2016

 

            WTOREK   -   19:30     TRENING BOISKO MŁYŃSKA

            CZWARTEK  -18:00   TRENING HALA JASKROWA

            

                                        

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Nowy Trener Seniorów

  • autor: admin, 2016-11-23 16:40
Piłkarze a-klasowej Zapory Wapienica wczoraj spotkali się z nowym szkoleniowcem drużyny, który przygotuje zespół do wiosennych zmagań ligowych

Nowym trenerem seniorów Zapory Wapienica został Jakub Budzich. 30-letni trener znany jest z pracy z grupami młodzieżowymi Rekordu Bielsko-Biała. Ostatnio prowadził zajęcia z młodzieżą Akademii Piłkarskiej Silesia.

Życzymy trenerowi powodzenie w pracy z kadrą seniorów naszego klubu!


13 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-11-04 17:30
Sobota 05 listopada 2016, godzina 14:00
Boisko w Wapienicy

        Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice 2-0(0-0)

Bramki:
1:0  Jacek Wojtyłko (52 min.)
2:0  Łukasz Grabowski (13 min.)

Żółte kartki:

 - Trembla(75`)

Zapora Wapienica: Sławomir Caputa- Grzegorz Habdas,Aron Żyrek(80`Tomasz Wichrzycki),Patryk Szendzielarz,Jacek Wojtyłko,Łukasz Grabowski, Rafał Pezda(68`Łukasz Dokudowiec),Mateusz Maciążka,Jakub Gizicki,Maciej Czajciński,Mateusz Śpiewak.
                      Trenerzy: Emil Kosiec,Grzegorz Wojnicz.  

Pionier Pisarzowice: Zbigniew Wójcikiewicz-Łukasz Walaszczyk,Rafał Tlałka,Rafał Trembla,Jarosław Konior,Wojciech Kasolik(60`Dariusz Kubiczek),Adrian Góra,Robert Nycz,Marcin Muszyński,Łukasz Nycz,Jakub Wróbel.
Trener: Zbigniew Wydra

Skład sędziowski:

  • Sędzia główny  Marek Stroński
  •  Sędzia liniowy  Adrian Pitera
  • Sędzia liniowy  Damian Orłowski

12 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-10-28 17:08
Sobota 29 października 2016, godzina 15:00
Boisko w Międzyrzeczu

               KS Międzyrzecze - Zapora Wapienica 1-3(0-2)

Bramki:
0:1  Jakub Gizicki (13 min.)
0:2  Jacek Wojtyłko (40 min.)
1:2  Marcin Bebek (57 min.)
1:3  Jakub Gizicki (85 min.)

KS Międzyrzecze: Ireneusz Szpałek-Damian Podsiadło,Adrian Malchar,Konrad Czarniecki,Bartosz Wajs,Paweł Wydra(46`Piotr Koźluk),Krzysztof Stanisławski(75`Marcin Pierzga),Mateusz Moś,Mateusz Kępka,Marcin Bebek,Przemysław Szczerbowski(70`Damian Folek).
Trener: --

Zapora Wapienica: Krystian Sosna- Szymon Nowak,Grzegorz Wojnicz,Patryk Szendzielarz, Maciej Czajciński(60`Mateusz Maciążka),Przemysław Biecuszek,Aron Żyrek,Łukasz Grabowski,Piotr Jeziorski( 46`Rafał Pezda),Jacek Wojtyłko(80`Tomasz Wichrzycki),Jakub Gizicki.
                      Trenerzy: Emil Kosiec,Grzegorz Wojnicz.  

Skład sędziowski:

  • Sędzia główny  Paweł Susek
  •  Sędzia liniowy Dawid Wehsoly
  • Sędzia liniowy Michał Mioduchowski

Realcję z dzisiejszego meczu KS Międzyrzecze-LKS Wapienica można było oglądać w dzisiejszym wydaniu wiadomości sportowych TVP3, poniżej link do materiału.

https://katowice.tvp.pl/27533739/29102016-godz1945

Dokładnie w 3min.:27s wiadomości


11 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-10-21 14:01
Sobota 21 października 2016, godzina 15:00
Boisko w Wapienicy

               Zapora Wapienica - KS Bestwinka 1-4(1-3)

Bramki:
0:1  Bartosz Prymula (12 min.)
0:2  Rafał Nycz (13 min.)
1:2  Marcin Godniak (16 min.)
1:3  Bartosz Prymula (41 min.)
1:4  Rafał Nycz (64 min.)

Żółte kartki:

-Nycz(18`),Bieroński(24`),Więcek(56`),Nycz(66'),Tomala(70`).

Czerwona kartka Czerwone kartki

Godniak (18`)- Nycz(66`)


Zapora Wapienica: Krystian Sosna- Grzegorz Habdas,Piotr Jeziorski(70`Aron Żyrek),Patryk Szendzielarz,Przemysław Biecuszek(83`tomasz Wichrzycki),Jacek Wojtyłko,Łukasz Grabowski(46`Mateusz Słowik), Rafał Pezda(80`Łukasz Kaleta),Mateusz Maciążka,Jakub Gizicki, Marcin Godniak.
                      Trenerzy: Emil Kosiec,Grzegorz Wojnicz.  

KS Bestwinka: Dominik Chmielniak-Tomasz Bieroński,Szymon Tomala(73`Michał Kasprzyk),Michał Więcek,Rafał Dawidek,Rafał Nycz,Przemysław Stasica,Bartosz Prymula,Adrian Pasionek,Zbigniew Wierzgoń(80`Artur Michalski),Maciej Skęczek.
Trener: Tomasz Zużałek

Skład sędziowski:

  • Sędzia głównyStanisław Biernat
  •  Sędzia liniowyKacper Wardas
  • Sędzia liniowyJakub Kajstura

10 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-10-14 16:06
Sobota 15 października 2016, godzina 15:00
Boisko w Buczkowicach

           Sokół Buczkowice - Zapora Wapienica 1-4(1-2)

Bramki:
1:0  Kamil Kufel (5 min.)
1:1  Mariusz Foriasz (33 min.)sam.
1:2  Grzegorz Wojnicz (45 min.)
1:3  Grzegorz Wojnicz (55 min.)
1:4  Patryk Szendzielarz (75 min.)

Żółte kartki:
Gawłowski(33`),Gawłowski(35`),Tracz(56`) - Biecuszek(87')

Czerwona kartka Czerwona kartka

Gawłowski (35`)


Sokół Buczkowice: Mateusz Kliś-Mariusz Foriasz,Wojciech Gawłowski,Maciej Mieszczak,Mirosław Stec,Tomasz Korszyłowski,Mohamed Omran,Damian Zuziak(59`Maciej Bury),Tomasz Tracz(75`Pattryk Romaniak),Kamil Kufel(85`Mariusz Wiśniewski),Damian Tracz.
Trener: Jacek Wiercigroch

Zapora Wapienica: Krystian Sosna- Grzegorz Habdas,Aron Żyrek(25min.Piotr Jeziorski),Grzegorz Wojnicz,Patryk Szendzielarz, Maciej Czajciński,Przemysław Biecuszek,Jacek Wojtyłko,Łukasz Grabowski, Rafał Pezda, Marcin Godniak(80min. Tomasz Wichrzycki).
                      Trenerzy: Emil Kosiec,Grzegorz Wojnicz.  

Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Marek Stroński
  •  Sędzia liniowy Damian Orłowski
  • Sędzia liniowy Bogusław Kępys

9 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-10-07 17:13
Sobota 08 październik 2016, godzina 15:30
Boisko sztuczne na Młyńskiej (Górka)

                        Zapora Wapienica - KS Bystra 1-1(0-0)

Bramki:
0:1 Jakub Cybiński (56`)

1-1 Grzegorz Habdas (93`)

Zapora Wapienica: Krystian Sosna - Jacek Wojtyłko,Grzegorz Habdas,Aron Żyrek(78`Szymon Nowak),Marcin Godniak,Jakub Gizicki,Mateusz Maciążka,Łukasz Dokudowiec(70`Rafał Pezda),Przemysław Biecuszek,Łukasz Grabowski,Mateusz Słowik(75`Piotr Jeziorski).
Trenerzy: Emil Kosiec,Grzegorz Wojnicz.

KS Bystra: Krzysztof Samborski-Andrzej Bistyga,Jakub Cybiński,Michał Gorol,Przemysław Harat(79`Jakub Habdas),Paweł Lewandowicz,Mateusz Młynarski(60`Piotr Hrapkiewicz),Przemysław Musiał,Marcin Siedlarz(90`Krzysztof Pająk),Sebastian Snaczke,Jacek Włoch(65`Szymon Zając).

Trener: Maciej Tokarczyk

                                        

Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Łukasz Zioło
  • Sędzia liniowy Dawid Wehsoly
  • Sędzia liniowy Damian Orłowski

Podziękowania Zarządu

  • autor: admin, 2016-10-06 16:06

Podziękowania Zarządu klubu dla Daniela Bąka

Zarząd Klubu LKS ZAPORA WAPIENICA pragnie podziękować trenerowi Danielowi Bąk za pracę z drużyną seniorów  naszego klubu w okresie ostatnich 3 lat. Przez ten czas pracy w klubie trener Bąk wykonał z naszymi zawodnikami znakomitą pracę, która z pewnością w przyszłości wpłynie pozytywnie na ich rozwój i wyniki drużyny. Zaangażowanie i profesjonalne podejście trenera do wykonywanej pracy spowodowało, że decyzja o  rezygnacji była dla Nas trudna do przyjęcia. Za pracę i serce pozostawione w Naszym klubie serdecznie dziękujemy  panie trenerze.

                                                                      Zarząd oraz zawodnicy Zapory Wapienica


8 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-30 17:52
Sobota 01 października 2016, godzina 15:00
Boisko w Godziszce

         Beskid Godziszka - Zapora Wapienica 4-3(3-0)

Bramki:
1:0  Patryk Ferfecki (10 min.)
2:0  Marcin Dąbrowski (13 min.)
3:0  Adrian Nycz (25 min.
3:1  Mateusz Słowik (48 min.)
3:2  Jakub Gizicki (50 min.)
3:3  Mateusz Maciążka (53 min.)
4:3  Przemysław Kopaczka (78 min.)

Żółte kartki:
Nycz(66`) - Biecuszek(57'),Dokudowiec (74'),Wojtyłko(90`)


Beskid Godziszka: Maciej Rozmus-Szymon Bułka,Marek Kania,Michał Zieliński,Patryk Ferfecki,Marcin Dąbrowski(90min.Mateusz Jakubiec),Przemysław Kopaczka,Adrian Nycz(85min.Krzysztof Wandzel),Daniel Pawełek(75min.Tomasz Sowa),Mariusz Sanetra.
Trener: Bogdan Rozmus

Zapora Wapienica: Krystian Sosna- Grzegorz Habdas(25min.Mateusz Słowik),Grzegorz Wojnicz,Patryk Szendzielarz, Maciej Czajciński(53min.Przemysław Biecuszek),Jakub Gizicki,Łukasz Dokudowiec,Jacek Wojtyłko,Piotr Jeziorski(46min.Łukasz Grabowski), Mateusz Maciążka, Marcin Godniak(46min. Łukasz Kaleta).
                      Trener: Daniel Bąk     

Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Bogusław Legięć
  •  Sędzia liniowy Adrian Damaz
  • Sędzia liniowy Mateusz Lis

7 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-23 19:28
Sobota 24 września 2016, godzina 16:00
Boisko w Wapienicy

            Zapora Wapienica - Zapora Porąbka  2-1(0-1)

Bramki:
0:1 Maksymilian Cepiga (3min.)karny

1-1 Łukasz Dokudowiec (57`)

2-1 Łukasz Dokudowiec (62`)

Żółte kartki:
Gizicki(45`)- Pawiński (78'),Jurczak (88')

Zapora Wapienica: Krystian Sosna - Jacek Wojttyłko,Arkadiusz Wrzeszcz(46`Mateusz Słowik),Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,`Piotr Jeziorski(75`Marcin Godniak),Jakub Gizicki,Filip Panewka,Łukasz Dokudowiec(82`Przemysław Biecuszek),`Rafał Pezda(55`Patryk Adamczyk),Patryk Szendzielarz.
Trener: Daniel Bąk

Zapora Porąbka: Krystian Bakalarz-Konrad Jurczak,Marcin Brzóska(46`Grzegorz Pawiński),Łukasz Pielesz,Eryk Jaśkowiec,Maksymilian Cepiga,Przemysław Pielesz(72`Artur Grządziel),Maciej Gilek,Piotr Flasz,Filip Głogosz(80`Sebastian Witkowski),Maciej Lubański.

Trener: Leszek Młocek

                                         Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Mateusz Pisarek
  • Sędzia liniowy Adrian Damaz
  • Sędzia liniowy Bogusław Kępys

6 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-16 20:18
Niedziela 18 września 2016, godzina 16:00
Boisko w Kobiernicach
Soła Kobiernice - Zapora Wapienica 0-0
 
Żółte kartki:
Majdak(65`),Iskierka(83`) - Maciążka(35`),Szendzielarz(40`),Ggodniak(56`),Habdas (68')

Soła Kobiernice: Bogusław Olearczyk-Michał Rusek,Michał Maksalon(90`Bartłomiej Kolber),Artur Mroczek,Jakub Bułka(88`Mariusz Żurek),Bartosz Jończy(46`Szymon Niemczyk),Jarosław Ścieszka(46`Bartosz Iskierka),Oskar Kojder,Adrian Baron,Dominik Bałys,Damian Majdak.
Trener: Włodzimierz Kowalczyk

Zapora Wapienica: Krystian Sosna – Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,Jacek Wojttyłko,Patryk Szendzielarz, Łukasz Grabowski(77`Piottr Jeziorski),, Mateusz Maciążka,Jakub Gizicki(85`Filip Panewka), Rafał Pezda(65`Arkadiusz Wrzeszcz),Marcin Godniak(72`Maciej Czajciński),Łukasz Dokudowiec
Trener: Daniel Bąk
 
                               Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Mateusz Nowak
  • Sędzia liniowy Michał Kupczak
  • Sędzia liniowy Henryk Magiera

Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Zapora Wapienica - Sokół Buczkowice
Ładowanie...

PATRONAT MEDIALNY

http://www.wapienica.org/button_wapienica.jpg

 

 

 

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Zapora WapienicaLKS Pionier Pisarzowice
Zapora Wapienica 2:0 LKS Pionier Pisarzowice
2016-11-05, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
MRKS II Czechowice - Dziedzice 3:5 Czarni Jaworze
Zapora Wapienica 2:0 LKS Pionier Pisarzowice
Iskra Rybarzowice 2:8 KS Międzyrzecze
LKS Przełom Kaniów 0:0 KS Bestwinka
LKS Mazańcowice 4:1 Sokół Buczkowice
Soła Kobiernice 5:2 KS Bystra
Zapora Porąbka 2:1 LZS Beskid Godziszka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Sport.pl