LKS Zapora Wapienica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Bestwinka - Czarni Jaworze 0:0
  • KS Międzyrzecze - Sokół Buczkowice 1:1
  • LKS Pionier Pisarzowice - KS Bystra 5:3
  • MRKS II Czechowice - Dziedzice - LZS Beskid Godziszka 3:1
  • Zapora Wapienica - Zapora Porąbka 2:1
  • Iskra Rybarzowice - Soła Kobiernice 1:1
  • LKS Przełom Kaniów - LKS Mazańcowice 2:0
  •        

Losowa galeria

Przełom Kaniów - Zapora Wapienica
Ładowanie...

Logowanie

Kalendarium

29

09-2016

czwartek

trening godz.17.30. boisko Wapienica

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

godz. 15.00. 8 Kolejka Bielskiej A klasy Beskid Godziszka - Zapora Wapienica

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

Sponsorzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 382
ogółem: 823 588

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

TRENINGI 26.09. -02.10.2016

  • autor: admin, 2016-09-25 20:08

                   PLAN TRENINGOWY  26.09 - 02.10.2016

 

            WTOREK      -  17:30  TRENING BOISKO ZAPORA

            CZWARTEK  -  17:30   TRENING BOISKO ZAPORA

             SOBOTA    -  15:00  8 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

               BESKID GODZISZKA - ZAPORA WAPIENICA

 

 

 

 

 

 


Aktualności

7 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-23 19:28
Sobota 24 września 2016, godzina 16:00
Boisko w Wapienicy

            Zapora Wapienica - Zapora Porąbka  2-1(0-1)

Bramki:
0:1 Maksymilian Cepiga (3min.)karny

1-1 Łukasz Dokudowiec (57`)

2-1 Łukasz Dokudowiec (62`)

Żółte kartki:
Gizicki(45`)- Pawiński (78'),Jurczak (88')

Zapora Wapienica: Krystian Sosna - Jacek Wojttyłko,Arkadiusz Wrzeszcz(46`Mateusz Słowik),Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,`Piotr Jeziorski(75`Marcin Godniak),Jakub Gizicki,Filip Panewka,Łukasz Dokudowiec(82`Przemysław Biecuszek),`Rafał Pezda(55`Patryk Adamczyk),Patryk Szendzielarz.
Trener: Daniel Bąk

Zapora Porąbka: Krystian Bakalarz-Konrad Jurczak,Marcin Brzóska(46`Grzegorz Pawiński),Łukasz Pielesz,Eryk Jaśkowiec,Maksymilian Cepiga,Przemysław Pielesz(72`Artur Grządziel),Maciej Gilek,Piotr Flasz,Filip Głogosz(80`Sebastian Witkowski),Maciej Lubański.

Trener: Leszek Młocek

                                         Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Mateusz Pisarek
  • Sędzia liniowy Adrian Damaz
  • Sędzia liniowy Bogusław Kępys

6 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-16 20:18
Niedziela 18 września 2016, godzina 16:00
Boisko w Kobiernicach
Soła Kobiernice - Zapora Wapienica 0-0
 
Żółte kartki:
Majdak(65`),Iskierka(83`) - Maciążka(35`),Szendzielarz(40`),Ggodniak(56`),Habdas (68')

Soła Kobiernice: Bogusław Olearczyk-Michał Rusek,Michał Maksalon(90`Bartłomiej Kolber),Artur Mroczek,Jakub Bułka(88`Mariusz Żurek),Bartosz Jończy(46`Szymon Niemczyk),Jarosław Ścieszka(46`Bartosz Iskierka),Oskar Kojder,Adrian Baron,Dominik Bałys,Damian Majdak.
Trener: Włodzimierz Kowalczyk

Zapora Wapienica: Krystian Sosna – Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,Jacek Wojttyłko,Patryk Szendzielarz, Łukasz Grabowski(77`Piottr Jeziorski),, Mateusz Maciążka,Jakub Gizicki(85`Filip Panewka), Rafał Pezda(65`Arkadiusz Wrzeszcz),Marcin Godniak(72`Maciej Czajciński),Łukasz Dokudowiec
Trener: Daniel Bąk
 
                               Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Mateusz Nowak
  • Sędzia liniowy Michał Kupczak
  • Sędzia liniowy Henryk Magiera

5 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-09 08:44
Sobota 10 września 2016, godzina 16:00
Boisko w Wapienicy

          Zapora Wapienica - LKS Mazańcowice 0-1(0-1)

Bramki:
0:1 Piotr Buczek (6min.)

Żółte kartki:
Wojtyłko(28`), Godniak (66'),Słowik (90')-Łabys(19`)

Zapora Wapienica: Krystian Sosna -Jacek Wojtyłko(80`)Arkadiusz Wrzeszcz),Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,Aron Żyrek (56`Piotr Jeziorski), Mateusz MaciążkaJakub Gizicki, Marcin Godniak, Łukasz Kaleta(60`Łukasz Dokudowiec),Mateusz Słowik,Łukasz Grabowski(66`Rafał Pezda).
Trener: Daniel Bąk

LKS Mazańcowice: Rafał Twardowski-Krystian Wojnar,Adrian Łabys,Łukasz Pierlak(64`Marcin Gałuszka),Patryk Grzybek,Jarosław Jankowski,Jarosław Kierlin,Michał Buczek,Piotr Buczek,Radosław Forjasz,Patryk Góralczyk(90`Piotr Parcia).

Trener: Jarosław Jankowski

                                         Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Michał Kupczak
  • Sędzia liniowy Andrzej Listowski
  • Sędzia liniowy Łukasz Glądys

4 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-09-02 16:34
Niedziela, 04 września 2016, godzina 16:00

              Przełom Kaniów - Zapora Wapienica 2-2(0-1)

Bramki:
0:1  Aron Żyrek (36min.)
1:1  Marek Faruga (49 min.)
2:1  Michał Kózka (84 min.)
2:2  Patryk Szendzielarz (90 min.) wolny

Przełom Kaniów: Adrian Pazur-Wojciech Kubies,Piotr Bąk,Kornel Ryszka,Sławomir Głombek,Krzysztof Jarosz,Kamil Góra,Mateusz Grygierzec,Szymon Kózka,Dominik Domka(75`Michał Kózka),Marek Faruga.
Trener: Kazimierz Kozioł

Zapora Wapienica: Krystian Sosna- Grzegorz Habdas ,Patryk Szendzielarz, Przemysław Biecuszek(61`Jakub Gizicki), Aron Żyrek,Łukasz Dokudowiec(55`Jacek Wojtyłko) Łukasz Wrzeszcz(80`Piotr Jeziorski), Mateusz Maciążka, Łukasz Grabowski(70`Filip Panewka), Łukasz Kaleta,Mateusz Słowik.
Trener: Daniel Bąk

                                                   Skład sędziowski:

  • Sędzia główny Leszek Jękal
  • Sędzia liniowy Krzysztof Caputa
  • Sędzia liniowy Przemysław Krzempek

3 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-08-28 16:09
Sobota 27 sierpnia 2016, godzina 17:00

          Zapora Wapienica - Iskra Rybarzowice 6-0(4-0)

Bramki:
1:0 Mateusz Słowik (16min.)
2:0 Mateusz Słowik (18min.)
3:0 Mateusz Słowik (21min.)
4:0 Mateusz Maciążka (24min.)
5:0 Grzegorz Wojnicz (70min.)
6:0 Łukasz Dokudowiec (72min.)

Żółte kartki:
 Godniak (66'), Wrzeszcz A. (78')

Zapora Wapienica: Krystian Sosna -Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,Arkadiusz Wrzeszcz,Rafał Pezda (60`Piotr Jeziorski), Łukasz Wrzeszcz(70`Maciej Czajciński), Mateusz Maciążka(46`Jacek Wojtyłko), Marcin Godniak, Łukasz Kaleta(72`Łukasz Grabowski),Mateusz Słowik,Łukasz Dokudowiec.
Trener: Daniel Bąk

Iskra Rybarzowice: Artur Bielski-Mateusz Stekla,Dawid Hetnał(70`Paweł Gorczewski),Mariusz Giertler,Fabian Malik,Piotr Giertler,Adam Gorczewski(75`Przemysław Portuchaj),Krzysztof Walasiński(82`Daniel Frydel),Sławomir Guzek,Dawid Kanik(50`Mateusz Michalski),Tomasz Kubica.

Trener: Roman Mordarski

 


2 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-08-19 17:57
Sobota 20 sierpnia 2016, godzina 14:00

             Czarni Jaworze - Zapora Wapienica 4-0(1-0)

Bramki:
1:0 Adam Waliczek (13 min. - wolny)
2:0 Adam Waliczek (58 min.)
3:0 Mateusz Mierzwa (86 min.)
4:0 Mateusz Mierzwa (90 min. )

Żółte kartki:
 Habdas (38'), Słowik (38')

Czarni Jaworze: Szymon Korzus-Szymon Sosna,Łukasz Mentel,Tomasz Labza(72`Kamil Legut),Tomasz Sanisławski,Michał Sztykiel,Rafał Greń,Roman Kral(46`Daniel Lech),Patryk Strzelczyk(77`Wojciech Struś),Adam Waliczek(63`Mateusz Mierzwa),Stanisław Kleszcz.
Trener: Tomasz Duleba

Zapora Wapienica: Krystian Sosna – Grzegorz Habdas , Grzegorz Wojnicz,JacekWojttyłko (36`Patryk Szendzielarz), Przemysław Biecuszek , Aron Żyrek (34`Piotr Jeziorski), Łukasz Wrzeszcz(70`Maciej Czajciński), Mateusz Maciążka, Marcin Godniak, Łukasz Kaleta,Mateusz Słowik(60`Łukasz Dokudowiec),
Trener: Daniel Bąk


1 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-08-16 12:57
Niedziela, 14 sierpnia 2016, godzina 16:00
MRKS II Czechowice - Zapora Wapienica 3-4 (1-1)
 
 

Bramki:
1:0 Mateusz Ciosek (11 min. - głową)
1:1 Aron Żyrek (20 min.)
1:2 Mateusz Maciążka (60 min.)
2:2 Mateusz Ciosek (64 min. - głową)
3:2 Mateusz Ciosek (76 min.)
3:3 Marcin Godniak (80 min. - z karnego)
3:4 Aron Żyrek (87 min. - głową)

Żółte kartki:
Ciosek (82') - Jeziorski (21'), Habdas (42'), Biecuszek (55')

MRKS II: Patryk Iwaniec – Dominik Gałan, Grzegorz Gąsiorek, Marek Lech, Patryk Matuszczak (46' Tomasz Jonkisz) - Dominik Kopeć (46' Adrian Herok), Andrii Maliarchuk, Szymon Światłowski (81' Jakub Gierula), Piotr Pyś (66' Mateusz Stanclik) - Mateusz Ciosek, Grzegorz Sztorc
Trener: Marcin Sztorc

Zapora: Krystian Sosna – Grzegorz Habdas (66' Maciej Czajciński), Grzegorz Wojnicz, Patryk Szendzielarz, Przemysław Biecuszek - Piotr Jeziorski (53' Łukasz Dokudowiec), Aron Żyrek, Arkadiusz Wrzeszcz (66' Rafał Pezda), Mateusz Maciążka - Marcin Godniak, Łukasz Kaleta (75' Łukasz Wrzeszcz)
Trener: Daniel Bąk


26 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: Lewmateo, 2016-06-09 16:36

KS Bestwinka - Zapora Wapienica 3-4(2-2)

10min. 0-1   Godniak

20min. 1-1 -------------

40min. 1-2 Słowik-

45min. 2-2  -----------

59min. 3-2  -----------

69min.  3-3  Słowik

84min. Godniak 

Skład Zapory: Kierlin,Biecuszek(66min.Bąk),Habdas,Wojnicz,

Wrzeszcz(46min.Żyrek),Wojtyłko,Szendzielarz,Grabowski,

Chmielewski,Godniak,Słowik.

Trener:Daniel Bąk


WALNE ZEBRANIE!!!

  • autor: Admin, 2016-06-04 11:06

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.06.2016 (sobota) o godz. 17:30 odbędzie się Walne zebranie sprawozdawcze członków klubu LKS Zapora Wapienica. Zebranie odbędzie się w budynku Rady  Osiedla w Wapienicy przy ul. Cieszyńskiej 388.

Obecność wszystkich członków obowiązkowa !


 


25 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY

  • autor: admin, 2016-06-03 18:29

Zapora Wapienica - Groń Bujaków 6-0(1-0)

35min.  1-0  Kaleta

47min.   2-0  Kaleta

56min.  3-0 Słowik

     65min.  4-0 Grabowski

75min.  5-0 Słowik

85min. 6-0 Słowik

Skład Zapory: Kierlin,Wrzeszcz,Habdas,Wojnicz,Wojtyłko,

Pezda R.(42min.Chmielewski),Godniak,Szendzielarz,

Grabowski,Słowik,Kaleta.

Trener: Daniel Bąk

 


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

Zapora Wapienica - Sokół Buczkowice
Ładowanie...

PATRONAT MEDIALNY

http://www.wapienica.org/button_wapienica.jpg

 

 

 

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najbliższe spotkanie

LZS Beskid GodziszkaZapora Wapienica
LZS Beskid Godziszka   Zapora Wapienica
2016-10-01, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Zapora WapienicaZapora Porąbka
Zapora Wapienica 2:1 Zapora Porąbka
2016-09-24, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
KS Bestwinka 0:0 Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze 1:1 Sokół Buczkowice
LKS Pionier Pisarzowice 5:3 KS Bystra
MRKS II Czechowice - Dziedzice 3:1 LZS Beskid Godziszka
Zapora Wapienica 2:1 Zapora Porąbka
Iskra Rybarzowice 1:1 Soła Kobiernice
LKS Przełom Kaniów 2:0 LKS Mazańcowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Czarni Jaworze - LKS Mazańcowice
Soła Kobiernice - LKS Przełom Kaniów
Zapora Porąbka - Iskra Rybarzowice
LZS Beskid Godziszka - Zapora Wapienica
KS Bystra - MRKS II Czechowice - Dziedzice
Sokół Buczkowice - LKS Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka - KS Międzyrzecze

Sport.pl