A-klasa » Bielsko Biała | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 104, wczoraj: 887
ogółem: 1 875 322
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1% Twojego podatku za 2019 rok dla
LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO „ZAPORA” WAPIENICA
UL. CIESZYŃSKA 388, 43-382 BIELSKO-BIAŁA
KRS: 0000099699
Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Zapora Wapienica
jest Organizacją Pożytku Publicznego (KRS: 0000099699),
co umożliwia podatnikom przekazanie na jej rzecz jednego procenta podatku dochodowego
Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.02.2020 (piątek) o godz. 17:30 odbędzie się Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu LKS Zapora Wapienica. Zebranie odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 32 w Wapienicy przy ul. Cieszyńskiej 393 budynek A,sala jadalni parter.
Obecność wszystkich członków obowiązkowa !
Plan treningów seniorów na kolejny tydzień ( 28.10. - 03.11.2019) prezentuje się następująco:
29.10.(wtorek) godz.17.30. Boisko Młyńska(Górka)
31.10.(czwartek) godz.19.00. Boisko Młyńska(Górka)
11 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Sobota 26 październik 2019 godzina 15:00
Boisko w Buczkowicach
Sokół Buczkowice - Zapora Wapienica 5-2(3-0)
10 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Niedziela 20 październik 2019 godzina 15:00
Boisko Wapienica
Zapora Wapienica - Sokół Hecznarowice 1-2(0-2)
Bramki: 0:1 Adrian Pająk (04min.) 0:2 Szymon Rozner (44min.)
1:2 Sebastian Wróbel (48min.)
Zapora Wapienica:
Błażej Wolski,Dawid Zieliński,Tomasz Butor,Arkadiusz Wrzeszcz,(60'Rafał Pezda),Łukasz Pierlak,Danylo Soloviov(55'Marcin Godniak),Jakub Maj,Sebastian Wróbel,Gabriel Ryś,Patryk Adamczyk,Kamil Ryrych
Trener: Dariusz Drewniak
Sokół Hecznarowice:
Tomasz Mika,Michał Młynarski,Michał Kasprzyk(72'Sebastian Gaweł),Alan Fender,Dominik Tlałka,Szymon Rozner(46'Marek Micherda),Adrian Pająk,Rafał Tlałka,Dominik Adamczyk,Mateusz Merkiel(83'Damian Czerwiec),Artur Młynarski.
Trener: Mariusz Naglik
Żółte kartki: K.Ryrych 5',T.Butor 51'S.Wróbel 85'.
A.Pająk 55',M.Kasprzyk 69',D.Adamczyk 72',S.Gaweł 75',A.Młynarski 85'.
Widzów: 120
Skład sędziowski: Mateusz Długosz
Tymoteusz Brzeźny , Łukasz Zioło (KS Bielsko)
9 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Sobota 12 październik 2019 godzina 15:00
Boisko w Wilkowicach
GLKS Wilkowice - Zapora Wapienica 2-0(0-0)
Bramki: 1:0 Kacper Śleziak (54min.) 2:0 Kacper Śleziak(81 min.)
GLKS Wilkowice:
Dawid Grabski,Dawid Kruczek,Maciej Wiewióra(46'Jarosław Kopacz),Paweł Kozieł,Kacper Śleziak(90'Maciej Marzec),Juraj Danćik,Mateusz Fiedor(80'Krzysztof Bąk),Michał Łukaszewski,Michał Raj(46'Dominik Śleziak),Artur Kliś(65'Sebastian Kanik),Maciej Marek.
Trener:Krzysztof Bąk
Zapora Wapienica:
Błażej Wolski,Dawid Zieliński,Jeremiasz Barański,,Łukasz Pierlak(70'Rafał Pezda),Piotr Jeziorski(60'Marcin Godniak), Arkadiusz Wrzeszcz(85'Tomasz Wichrzycki),Jakub Maj,Patryk Adamczyk,Danylo Soloviov,Kamil Ryrych,Mateusz Śpiewak(7'Adam Wawrzeczko).
Trener: Dariusz Drewniak
Żółte kartki: M.Wiewióra 39',S.Kanik 68',S.Kanik 89',D Kruczek 90'.
J.Maj 45',K.Ryrych 50',J.Maj 65', M.Godniak 70',R.Pezda 89'.
Czerwone kartki: J.Maj 65', S.Kanik 89'
Widzów: 80
Skład sędziowski: Tomasz Kuźniarz
Paweł Myszor ,Mateusz Konieczny (KS Tychy)
8 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Niedziela 06 październik 2019 godzina 15:00
Boisko Wapienica
Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice 1-8(1-3)
Bramki: 0:1 Rafał Nycz (24min.) 0:2 Michał Strzeżoń (27min.)
0:3 Patryk Walczyk (30min.) 1:3 Sebastian Wróbel (45min.)
1:4 Robert Nycz (47 min.) 1:5 Adrian Baron (60min.) 1:6 Robert Nycz (65min.)
1:7 Hassib Jedidi (68min.) 1:8 Sebastian Górny (85')
Zapora Wapienica:
Daniel Tomera,Dawid Zieliński(46'Patryk Kochański),Jeremiasz Barański,Rafał Pezda(68'Arkadiusz Wrzeszcz),Łukasz Pierlak,Marcin Godniak(58'Danylo Soloviov),Jakub Maj(70'Piotr Jeziorski),Sebastian Wróbel,Gabriel Ryś(85'Adam Wawrzeczko),Patryk Adamczyk,Kamil Ryrych
Trener: Dariusz Drewniak
Pionier Pisarzowice:
Paweł Surwiło,Wojciech Sołtysik,Wojciech Kasolik(77'Bartłomiej Nycz),Patryk Walczyk,Jarosław Konior,Rober Nycz,Michał Strzeżoń(60'Hassebi Jedidi),Łukasz Nycz(67'Sebastian Górny),Adrian Baron,Michał Pękala(67'Bartłomiej Jamroz),Michał Broniewski.
Trener: Paweł Łoś
Żółte kartki: Ł.Pierlak 42',R.Pezda 42',Ł.Pierlak 62',J.Barański 64'.
W.Kasolik 55',H.Jedidi 78'.
Czerwone kartki: Ł.Pierlak (62')
Widzów: 120
Skład sędziowski: Łukasz Glądys
Andrzej Listowski , Jakub Przemyk (KS Bielsko)
7 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Niedziela 29 wrzesień 2019 godzina 16:00
Boisko Wapienica
Zapora Wapienica - KS Bystra 3-2(0-1)
Bramki: 0:1 Bartosz Pachny(09 min.),1:1 Mateusz Śpiewak(48 min.),2:1 Rafał Pezda (68 min.),2:2 Szymon Zając(80 min.),3:2 Sebastian Wróbel(87 min.).
Zapora Wapienica:
Daniel Tomera,Arkadiusz Wrzeszcz(46'Kamil Ryrych),Dawid Zieliński,Jeremiasz Barański,Rafał Pezda,Łukasz Pierlak(78'Piotr Jeziorski),Jakub Maj(70'Marcin Godniak),Sebastian Wróbel(89'Tomasz Butor),Gabriel Ryś,Patryk Adamczyk(61'Patryk Kochański),Mateusz Śpiewak.
Trener: Dariusz Drewniak
KS Bystra:
Piotr Juraszek,Kamil Pietrzyk(70'Szymon Zając),Sławomir Guzek(85'Sebastian Snaczke),Sławomir Pachny,Bartosz Pachny(62'Rafał Kłusek),Jakub Cybiński,Tomasz Ryszka(75'Eryk Piszczałka),Wiktor Matlak,Adrian Woźnicki,Michał Pachny(46'Przemysław Musiał),Łukasz Kaleta.
Trener: Przemysław Musiał
Żółte kartki : P.Jeziorski 40'G.Ryś 65'.
S.Guzek 70'.
Widzów: 70
Skład sędziowski: Grzegorz Goliasz
Przemysław Pilarz, Mariusz Zygmunt (KS Bielsko)
6 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Niedziela 22 wrzesień 2019 godzina 15:00
Boisko w Kaniowie
Przełom Kaniów - Zapora Wapienica 4-4(2-2)
Bramki: 1:0 Krzysztof Kocierz (03 min.) 2:0 Patryk Ciućka (08 min.)
2:1 Mateusz Śpiewak (37 min.) 2:2 Sebastian Wróbel (44 min.)
2:3 Sebastian Wróbel (57 min.) 2:4 Jakub Maj (65 min.) 3:4 Dawid Ćwiek (69 min.)
4:4 Piotr Bąk (89 min.)
Przełom Kaniów:
Krzysztof Jarosz,Szymon Kóska,Sławomir Głombek(60'Sebastian Niemczyk),Wojciech Kubies,Patryk Ciućka(60'Łukasz Zdeb),Mateusz Grygierzec(46'Błażej Kłoda),Marek Faruga(46'Dawid Ćwiek),Przemysław Szczypka(80'Wojciech Janeczko),Szymon Dunat(46'Robert Jurczyga),Krzysztof Kocierz(70'Kamil Kucharczyk),Piotr Bąk.
Trener:Wiesław Kucharski
Zapora Wapienica:
Błażej Wolski,Dawid Zieliński,Jeremiasz Barański,Kamil Ryrych,Arkadiusz Wrzeszcz(70'Damian Dymek),Piotr Jeziorski(46' Jakub Maj),Sebastian Wróbel(89' Tomasz Wichrzycki),Gabriel Ryś,Patryk Adamczyk(70'Patryk Kochański), Marcin Godniak(46'Rafał Pezda),Mateusz Śpiewak.
Trener: Dariusz Drewniak
Żółte kartki: Sz.Dunat 38',P.Ciućka 62',P.Szczypka 73',S.Niemczyk 75'.
P.Adamczyk 38',A.Wrzeszcz 68'.
Widzów: 150
Skład sędziowski: Mariusz Zygmunt
Michał Mioduchowski ,Kacper Zieliński (KS Bielsko)
5 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Niedziela 15 wrzesień 2019 godzina 16:00
Boisko Wapienica
Zapora Wapienica - Wilamowice 3-3(0-2)
Bramki: 0:1 Tomasz Socha(04 min.),0:2 Norbert Foks(42 min.),1:2 Patryk Adamczyk(65 min.),2:2 Jeremiasz Barański(80 min.),3:2 Sebastian Wróbel(85 min.),3:3 Fabian Śliwa(90 min.)
Zapora Wapienica:
Daniel Tomera,Dawid Zieliński,Jeremiasz Barański,Rafał Pezda,Łukasz Pierlak(88'Adam Wawrzeczko),Jakub Maj(68'Piotr Jeziorski),Sebastian Wróbel,'Gabriel Ryś(88'Patryk Kochański),Patryk Adamczyk,Kamil Ryrych,Mateusz Śpiewak(55'Marcin Godniak).
Trener: Dariusz Drewniak
Wilamowiczanka Wilamowice:
Mateusz Markiel,Kamil Tobiasz(80'Tomasz Foks),Michał Szymański,Łukasz Wrzeszcz,Wojciech Buczek,Dominik Domka,Norbert Foks,Patryk Koczur(70'Daniel Rodak),Tomasz Socha,Paweł Kuźnik(46'Damian Kowalczyk),Fabian Śliwa.
Trener: Adam Śliwa
Żółte kartki :G.Ryś 25',D. Zieliński 48',S. Wróbel 85'.
M.Szymański 16',P.Koczur 50',K Tobiasz 56',F.Śliwa 90'.
Widzów: 170
Skład sędziowski: Kacper Zieliński
Jakub Tekieli , Mateusz Długosz (KS Bielsko)
4 KOLEJKA BIELSKIEJ A KLASY
Sobota 07 września 2019 godzina 16:00
Boisko w Międzyrzeczu
KS Międzyrzecze - Zapora Wapienica 1-4(0-3)
Bramki: 0:1 Jakub Maj (03 min.) 0:2 Mateusz Śpiewak (11 min.)
0:3 Marcin Godniak (29 min.) 0:4 Łukasz Pierlak (74 min.)
1:4 Tomasz Parzyk (80 min.)
Rotuz Bronów:
Ireneusz Szpałek,Patryk Gral,Szymon Pustelnik(46'Krzyszto Stanisławski),Paweł Wydra,Łukasz Szewczyk,Kamil Kacprzykowski(46'Krystian Zelek),Jakub Denys(57'Arkadiusz Rucki),Szymon Trybała,Jarosław Krzanowski(72'Tomasz Parzyk),Adrian Malchar,Piotr Buczek(72'Krzysztof Walasiński).
Trener: Arkadiusz Rucki
Zapora Wapienica:
Daniel Tonera,Dawid Zieliński,Jeremiasz Barański,Kamil Ryrych,Rafał Pezda(70'Arkadiusz Wrzeszcz),Łukasz Pierlak(74'Tomasz Wichrzycki),,Jakub Maj,'Gabriel Ryś,Patryk Adamczyk,Marcin Godniak(55'Danylo Soloviov),Mateusz Śpiewak(80'Adam Wawrzeczko)
Trener: Bartosz Woźniak
Widzów: 50
Skład sędziowski: Adam Szczepański
Bogusław Kępys, Kamil Więzik (KS Bielsko)
Sokół Buczkowice | 5:2 | Zapora Wapienica |
2019-10-26, 15:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 12 |